Portal dla klientów "mojaCompensa.pl"

Compensa TU na Życie uruchomiła portal dla klientów „Moja Compensa” (mojaCompensa.pl). Serwis ten przeznaczony jest dla posiadaczy ubezpieczeń indywidualnych w Compensie - informuje "Gazeta Ubezpieczeniowa"(ww.gu.com.pl z 02.08.2010 r.). Według "GU",  klient poprzez nowy portal ma możliwość podglądu swoich polis, sprawdzenia zakresu ubezpieczenia, aktualnych wysokości sum ubezpieczenia i składek, uposażonych oraz stanu płatności składek. W przypadku ubezpieczeń z funduszem kapitałowym ma możliwość sprawdzenia aktualnej wartości jednostek zgromadzonych na rachunku polisy w poszczególnych funduszach. Portal daje również możliwość kontaktu mailowego z Departamentem Obsługi Klientów Indywidualnych oraz zgłoszenia zmiany adresu korespondencyjnego.
Zdaniem Franza Fuchsa, prezesa zarządu Compensy, dzięki „Mojej Compensie” każdy klient w łatwy i szybki sposób otrzyma pełen dostęp do szczegółowej informacji na temat swojego ubezpieczenia.

A może "Złota Korona " ...

Kredyt Bank i Warta Życie proponują  ubezpieczenie "Złota Korona", produkt  oparty na inwestycji w największe spółki Centralnej Europy. Jest to 2,5-letnia inwestycja w formie polisy na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym - podaje  "Gazeta Ubezpieczeniowa"(ww.gu.com.pl z 02.08.2010 r.). I tak, stopa zwrotu zależna będzie od zachowań indeksu CECE EUR, w skład którego wchodzą spółki o dużej kapitalizacji z Polski, Czech i Węgier tj. m.in. KGHM, LOTOS, PZU, PGE, TVN, PKO BP, PKN ORLEN.  Natomiast maksymalny zysk z inwestycji na koniec umowy ubezpieczenia może wynieść 55 proc..
Oferta zapewnia ochronę powierzonego kapitału, dlatego kierowana jest do osób preferujących bezpieczne inwestycje. Dodatkowo, przez cały okres umowy klient objęty jest ochroną ubezpieczeniową na życie i zdrowie. Minimalna wysokość jednorazowej składki to 1 tys. zł. Każdy klient, który wykupi produkt może dodatkowo założyć 3-miesięczną lokatę o oprocentowaniu wyższym od standardowej lokaty w ofercie banku.

Administracja strony: EPC System - Outsorcing IT