III edycja studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” - Wydział Ekonomiczny UMCS w Lublinie

Kierunek studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe" już po raz trzeci dołączył do oferty studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie. Uniwersytet realizuje kierunek we współpracy z Multiagencją Open Brokers S.A. Patronem medialnym kierunku jest Gazeta Ubezpieczeniowa.

Kierunek na stałe dołączył do oferty studiów UMCS i od debiutu w 2015 r. rokrocznie zdobywa nowe grono słuchaczy. Pierwsza i druga edycja zostały docenione przez uczestników, głównie za biznesowe przygotowanie i program dopasowany do oczekiwań rynku. W II edycji wśród słuchaczy znalazło się aż 8 osób związanych z branżą ubezpieczeniową, co potwierdza wysoki poziom merytoryczny programu studiów.

W III edycji studiów na słuchaczy czeka zaktualizowany program, dopasowany do nowych regulacji na rynku pośrednictwa finansowego (ustawa o kredycie hipotecznym - lipiec 2017 r.) i regulacji na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego, które wejdą w życie w 2018 r.

III edycja kierunku to gwarancja profesjonalnego przygotowania do prowadzenia biznesu i pracy w branży finansowej. Program studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe" łączy niezbędną wiedzę teoretyczną o ubezpieczeniach z doświadczeniem biznesowym praktyków. Wykłady i warsztaty prowadzą uznani w Polsce profesorowie, eksperci z instytucji rynku finansowego, Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz praktycy Open Brokers i Open Finance z wieloletnim doświadczeniem biznesowym.

- Podobnie jak w I i II edycji w naszym programie studiów mamy wykłady akademickie oraz praktyczne warsztaty oparte na doświadczeniu biznesowym. UMCS stawia jak zawsze na efektywne nauczanie, dlatego ten kierunek pomaga słuchaczom umocnić swoją pozycję na rynku pracy, ułatwia założenie własnego, zyskownego biznesu. - mówi opiekun merytoryczny kierunku i kierownik studiów podyplomowych dr hab. Teresa H. Bednarczyk, prof. nadzw. UMCS w Lublinie.

W bogatym programie studiów znalazły się przedmioty, takie jak: Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenia majątku rzeczowego, Likwidacja szkód, Marketing usług ubezpieczeniowych, Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Nowoczesne techniki sprzedaży, Etyka pracy z Klientem.

- III edycja naszego kierunku studiów potwierdza, że edukacja biznesowa ma sens. Cieszy nas, że tak wielu słuchaczy pracuje na co dzień w branży ubezpieczeniowej i wybierając studia podyplomowe stawia na swój rozwój. W Open Brokers najważniejsze są wysokie standardy obsługi Klientów. Aby je utrzymać potrzebna jest aktualna wiedza o rynku i doskonalenie swoich umiejętności. To odpowiedzialność, którą stale podkreślamy. - mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers.

Więcej informacji o kierunku oraz system zapisów można znaleźć na stronie UMCS


Administracja strony: EPC System - Outsorcing IT