Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2012

Już 28 listopada w Galerii Freta w Warszawie poznamy zwycięzców konkursu Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2012. Plebiscyt organizowany jest przez „Gazetę Bankową" już po raz trzeci i ma na celu wyłonienie towarzystw ubezpieczeniowych, które realizują strategię nastawioną na jak najlepszą jakość obsługi posprzedażowej ubezpieczonych.

W konkursie Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2012 wzięły udział towarzystwa działające w Polsce, które odpowiedziały na ankietę przesłaną przez „Gazetę Bankową". Konkurs opiera się o dane otrzymane od towarzystw ubezpieczeniowych i Rzecznika Ubezpieczonych, a całości dopełnia zawsze ocena niezależnego jury.

W jury tegorocznej edycji konkursu zasiadają znane osobistości z rynku ubezpieczeń pod przewodnictwem Danuty Wałcerz, eksperta rynku ubezpieczeniowego, byłej prezes Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń.

Jak co roku partnerem merytorycznym konkursu jest firma PwC, globalna organizacja świadcząca profesjonalne usługi doradcze, której rolą jest koordynacja przebiegu konkursu, w tym analiza otrzymanych danych, wsparcie jury konkursu w przygotowaniu metodyki, prowadzenie obrad jury oraz przygotowanie i przekazanie oficjalnych wyników konkursu.

Konkurs odnosi się do okresu od 1 lipca 2011 r. do 30 czerwca 2012 r. i został stworzony osobno dla:

Działu I - Ubezpieczenia na życie,

Działu II - Ubezpieczenia komunikacyjne,

Działu II - Ubezpieczenia osobowe i majątkowe.

W tych trzech kategoriach już wkrótce zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy na uroczystości w Galerii Freta odbiorą statuetki z rąk Macieja Goniszewskiego, redaktora naczelnego „Gazety Bankowej".

Podczas wieczoru zostanie wyłoniony po raz pierwszy Ubezpieczeniowy Menedżer Roku 2012.

Laureatów obu konkursów ogłosimy na łamach grudniowego wydania „Gazety Bankowej", a szczegółowa relacja z przebiegu uroczystości będzie dostępna już w styczniowym numerze.

Szczegóły na stronie internetowej: http://gb.pl/projekty-bankowej/przyjazna-firma-ubezpieczeniowa-2012.html

 

Partner merytoryczny: PwC

Patron merytoryczny: Rzecznik Ubezpieczonych

Partner: Galeria Freta

Patroni medialni: TVP INFO, Bankier.pl, „Gazeta Ubezpieczeniowa", „Polish Market"Więcej informacji udzieli:


Weronika Makar

Specjalista ds. Promocji i Sprzedaży Wydawnictw

Gazeta Bankowa
tel. 665 890 131
e-mail: wmakar@gb.plPozostałe artykuły w kategorii: Sprawy bieżące


Administracja strony: EPC System - Outsorcing IT