Rzecznik Finansowy zaprasza na webinarium o odroczeniu spłat rat kredytu

Ważne! Niestety z powodu nagłej niedyspozycji ekspertki Rzecznik Finansowy jest zmuszony odwołać zaplanowane na dzisiaj, 20 kwietnia 2020, g. 10.00 webinarium pt. ”Odroczenie spłaty rat kredytu - mity i fakty”. Za zaistniałą sytuację bardzo Państwa przepraszamy.

Informacje o nowym terminie - FB Rzecznika Finansowego https://www.facebook.com/RzecznikFinansowy/.

 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres m.swiderska@rf.gov.pl

 

Czy wakacje kredytowe to faktycznie wakacje? - na to pytanie można będzie znaleźć odpowiedź w trakcie bezpłatnego webinarium organizowanego przez Rzecznika Finansowego. Będzie ono poświęcone podsumowaniu pierwszych wniosków wynikających z analizy warunków odroczenia spłat kredytu oraz sygnałów wpływających w ramach akcji "Finanse w czasie koronawirusa - zgłoś problem Rzecznikowi Finansowemu".

Link do rejestracji na webinarium

Rzecznik Finansowy zaprasza  na bezpłatne webinarium pt. „Odroczenie spłat rat kredytu - Mity i fakty". Odbędzie się ono 20 kwietnia (poniedziałek) o godz. 10:00. Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować klikając w link:  

https://frsi.clickmeeting.com/odroczenie-splat-kredytu-mity-i-fakty/register

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Szwedo-Mackiewicz, zastępca dyrektora Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego. Podczas webinarium będzie można się dowiedzieć, na czym polega odroczenie spłaty rat kredytu oraz jak wygląda prawidłowa procedura i warunki udzielenia odroczenia. Ekspertka wskaże, na co starający się o odroczenie spłaty rat kredytu powinien zwrócić szczególną uwagę oraz co może on zrobić, gdy stwierdzi nieprawidłowości w procedurze lub wzorcu umowy odroczenia rat w swoim banku. Przedstawi też pierwsze wnioski wynikające z analizy warunków odroczenia spłat kredytów przygotowywane przez Rzecznika Finansowego na podstawie wniosków, aneksów i umów dostarczanych przez banki oraz z sygnałów wpływających w ramach akcji Finanse w czasie koronawirusa - zgłoś problem Rzecznikowi Finansowemu.

Po webinarium jego nagranie udostępnimy na kanale Facebook oraz YouTube Rzecznika Finansowego.

Organizatorami webinarium są Biuro Rzecznika Finansowego i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego działające w ramach Partnerstwa na Rzecz Edukacji Finansowej (PREF).

 

17 kwietnia 2020 r. 

 

 


Pozostałe artykuły w kategorii: Sprawy bieżące


Administracja strony: EPC System - Outsorcing IT